Wystartuj w zawodach MTB z dziennikarzami z całego świata

Fundacja Media World Cup zaprasza do wzięcia udziału w wyścigu MTB, które odbędą się w ramach MAŁOPOLSKA MEDIA WORLD CUP 2023. Zawody odbędą się 2 czerwca od godziny 10.00 na wyznaczonej trasie wokół wieży widokowej w Krynicy Zdrój.

PC
Materiał Partnera Materiały prasowe / Materiał Partnera

W imprezie udział wezmą dziennikarze z 15 krajów. Start jest bezpłatny, Patronem medialnym jest Wirtualna Polska.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych, zarówno w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej na 5 kilometrowej pętli wyznaczonej wokół wieży widokowej w Krynicy Zdrój. W zależności od kategorii, zawodnicy będą musieli pokonać 2 lub 3 pętle. Dla zwycięzców organizatorzy zapewnili bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. (link http://mwcup.pl/formularz-zgloszeniowy-mtb-media-world-cup-2023/)

Tydzień we włoskiej Kalabrii dla najlepszej drużyny Pań

Fundacja Media World Cup ufundowała specjalna nagrodę dla kobiecej drużyny, która wygra rywalizację drużynową w zawodach MTB podczas MAŁOPOLSKA MEDIA WORLD CUP 2023.
Nagrodą jest tygodniowy Bike Camp we włoskiej Kalabrii. Podczas 7-dniowego panie mają zapewnione noclegi w rezydencji w wypoczynkowej miejscowości Scalea.

W czterech dotychczasowych edycjach Media World Cup wystartowało ponad 500 dziennikarzy z 23 krajów: Japonii, Chin, Tajwanu, Brazylii, USA, Wlk. Brytanii, Belgii, Austrii, Danii, Francji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Izraela, Niemiec, Norwegii, Armenii, Szwecji, Turcji, Rosji, Ukrainy, Włoch oraz ponad 1000 dziennikarzy i influencerów z Polski.

DYSTANSE

Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse:
● 15 km – mężczyźni
● 10 km – kobiety
● 15 km – VIP E-Bike

TRASA

Wyścig zostanie przeprowadzony po wytyczonych i oznakowanych trasach wokół Wieży Widokowej w Krynicy Zdrój.

ZASADY PUNKTACJI I KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ:

Podczas imprezy prowadzona będzie klasyfikacja w następujących kategoriach wiekowych:

Mężczyźni:

M1 men up to 30 years old
M2 men 31 – 45 years old
M3 men 46+

Kobiety:

W1 women up to 30 years old
W2 women 31 – 45 years old
W3 women 46+

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną uczestnicy, którzy w najkrótszym czasie pokonają prawidłowo wyznaczoną trasę wyścigu.

ZASADY PUNKTACJI I KLASYFIKACJI DLA AKTYWNYCH

Podczas przejazdu przez linię pomiaru czasu na końcu pętli pierwsze 10 osób dostaje odpowiednio: I miejsce – 10pkt., II miejsce – 9pkt, III miejsce 8pkt. itd. Maksymalna ilość do zdobycia – 30 punktów.

ZASADY PUNKTACJI I KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

Podczas imprezy prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa. Do wyniku liczyć będzie się łączny czas 3 zawodników i zawodniczek. Drużyny mogą być mieszane – kobiety i mężczyźni. Zwycięzcami zostaną drużyny, które w najkrótszym czasie pokonają prawidłowo wyznaczoną trasę wyścigu.

Patronem Honorowym Media World Cup jest Minister Sportu i Turystyki Pan Kamil Bortniczuk. Partnerami: Województwo Małopolskie - gospodarz III Igrzysk Europejskich, Polska Organizacja Turystyczna oraz Krynicka Organizacja Turystyczna i Arena Słotwiny.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×