KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności selekcjonerom kadry Polski.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Rywalizacja na mistrzostwach MMA Polska Materiały prasowe / MMA Polska / Rywalizacja na mistrzostwach MMA Polska
Trwa selekcja zawodników do kadry Polski, którzy wystąpią na Mistrzostwach Europy IMMAF 2022. Reprezentanci zostaną wyłonieni po zbliżających się 4. Mistrzostwach MMA, które odbędą się 11 czerwca w Puławach.

Nad całością procesu wyłaniania kadry Polski czuwał sztab szkoleniowy w składzie: Łukasz Zaborowski, Michał Mankiewicz i Szymon Bońkowski.

4. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Puławach, w hali Grupa Azoty Arena (MOSiR Puławy) przy ul. Lubelskiej 59.

ZOBACZ WIDEO Wiadomo, kiedy Mamed Chalidow wróci do oktagonu! "Chce się bić"

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się rejestrować na stronie https://mmapolska.org/.../index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.
Data zakończenia zapisów: 03.06.2022 r.
Opłata startowa: 100 zł

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce "Zawody" https://mmapolska.org/zawody.php

Pierwszy tegoroczny turniej MMA Polska, którego wyniki są również brane pod uwagę przy doborze reprezentantów na Mistrzostwa Europy IMMAF 2022, został zorganizowany w kwietniu tego roku w Warszawie. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

International Mixed Martial Arts Federation, która przygotowuje mistrzostwa Europy, jest międzynarodową organizacją powstałą w roku 2012. Zajmuje się promowaniem i rozwojem amatorskiego MMA. Jednym z głównych celów IMMAF jest wprowadzenie tej dyscypliny sportu na igrzyska olimpijskie. IMMAF zrzesza już ponad 120 organizacji z całego świata zajmujących się MMA w jego amatorskim wydaniu. Przygotowuje zawody kontynentalne i mistrzostwa świata. Dba o rozwój i promocję amatorskiego MMA.

Na mistrzostwa Europy, świata i inne zawody organizowane przez IMMAF przybywają setki zawodników z każdego zakątka globu.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×