Nokaut wisi w powietrzu. Zobacz zapowiedź walki Romanowski - Paczuski [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski
zdjęcie autora artykułu

W drugiej najważniejszej walce wieczoru podczas gali XTB KSW 78 w Szczecinie dojdzie do starcia na szczycie wagi średniej. Pojedynek Tomasza Romanowskiego z Radosławem Paczuskim wyłoni kolejnego pretendenta do pasa wagi średniej.

W tym artykule dowiesz się o:

- Celuję w zwycięstwo i idę po pas. Ktoś z nas może być znokautowany i myślę, że ta walka właśnie tak się skończy - zapowiada Radosław Paczuski.

Warszawianin jest niepokonany w zawodowym MMA. 29-latek z Uniq Fight Club stoczył dotąd pięć pojedynków, z których aż cztery wygrał przed czasem. W KSW walczy od 2022 roku.

- Będę gotowy na Radka na pewno. Damy świetną walkę. Cieszę się z tego, że ładnie się o mnie wypowiada. Bardzo go szanuję, bo jest bardzo spokojnym gościem, ale 21 stycznia zamykają się wrota i ja się zamieniam w diabła i czy ja go szanuję, czy on mnie szanuje, to zostawiamy ten szacunek w szatni. Idę po kolejne zwycięstwo - odpowiada Tomasz Romanowski.

"Tommy" jest aktualnie na fali czterech wygranych z rzędu w KSW. W poprzednim roku zawodnik ze Stargardu znokautował Andrzeja Grzebyka i Cezarego Kęsika.

Zapowiedź walki:

Czytaj także: "Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

ZOBACZ WIDEO: KSW chce takiej walki Chalidowa. Szef organizacji rzuca pomysł!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kto wygra?
Tomasz Romanowski
Radosław Paczuski
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)