Łaguna zwycięża przed czasem w walce wieczoru. Zobacz wyniki Babilon MMA 36

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA
zdjęcie autora artykułu

Za nami gala Babilon MMA 36. Lwia część pojedynków zakończyła się przed ostatnim gongiem. W walce wieczoru Adam Łaguna zdominował przybysza z Francji, finalnie rozbijając go w trzeciej odsłonie.

W tym artykule dowiesz się o:

Na kilkanaście dni przed wydarzeniem zmienił się rywal dla bohatera walki wieczoru Adama Łaguny. Joel Kouadja zastąpił Boubacara Niakate, próbując dopisać do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. Zupełnie nie poszło to jednak po jego myśli, bowiem dobrze dysponowany Polak znalazł na niego sposób i prowadząc walkę, finalnie pokonał go w trzeciej rundzie.

Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Piotra Wawrzyniaka.

Wyniki gali Babilon MMA 36:

Walka wieczoru: 83,9 kg: Adam Łaguna pok. Joela Kouadję przez TKO, runda 3

Karta główna: 66 kg: Kamil Warzybok pok. Damiana Zorczykowskiego przez TKO, runda 2 86 kg, K-1: Karol Łasiewicki pok. Przemysława Tobiasza przez KO, runda 2 77,1 kg. Piotr Golon pok. Karola Bromblika przez poddanie, runda 1 70,3 kg: Szymon Karolczyk pok. Marcina Skrzeka przez poddanie, runda 1 77,1 kg: Dawid Kuczmarski pok. Arkadiusza Kolusa przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 30-26, 30-26) 120 kg: Przemysław Kowalczyk pok. Macieja Sierackiego przez TKO, runda 1 66 kg: Krystian Nosek pok. Rafała Gnatkowskiego przez TKO, runda 1

Karta wstępna (semi-pro): 77 kg: Dominik Gręda pok. Wojciecha Wociala przez TKO, runda 3

Czytaj także: Kłopoty Krzysztofa Głowackiego. To zaniepokoiło lekarza Artur Szpilka mówi o walce z Pudzianowskim. "Wcale nie jest taki silny"

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow powiedział "nie". Co zrobi KSW?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty