Paryż w euforii! Parnasse kończy walkę w 1. rundzie na XTB KSW 93

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Salahdine Parnasse znokautował Valeriu Mirceę na XTB KSW 93
Twitter / / Salahdine Parnasse znokautował Valeriu Mirceę na XTB KSW 93
zdjęcie autora artykułu

Salahdine Parnasse (19-2) w znakomitym stylu zakończył pierwszą galę KSW w Paryżu. Mistrz wagi lekkiej znokautował już w pierwszej rundzie Valeriu Mirceę (30-9-1).

W tym artykule dowiesz się o:

Od początku starcie wieczoru historycznej gali w hali Adidas Arena w Paryżu toczyło się w stójce. Francuz wywierał presję. 26-latek trafił wreszcie wysokim kopnięciem na głowę Mołdawianina i posłał go na deski. Parnasse dopełnił dzieła zniszczenia i w parterze zadał zamroczonemu przeciwnikowi jeszcze kilka ciosów zanim sędzia przerwał pojedynek. Starcie zakończyło się po czterech minutach.

Salahdine Parnasse obronił mistrzowski tytuł w kategorii lekkiej. Zjawiskowo walczący Francuz wygrał 19 z 21 zawodowych pojedynków.

Parnasse w okrągłej klatce walczy od roku 2017 i ma swoim koncie triumfy nad takimi zawodnikami jak: Daniel Rutkowski, Roman Szymański czy Robert Ruchała. W jego posiadaniu jest także mistrzowski pas w kategorii koguciej.

Valeriu Mircea doznał drugiej porażki w KSW. Przed pojedynkiem w Paryżu pokonał w Libercu Leo Brichtę i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej. "Samotny Wilk" w okrągłej klatce zwyciężył m.in. Romana Szymańskiego i posłał na deski Borysa Mańkowskiego oraz Gracjana Szadzińskiego.

Czytaj także: Nowy mistrz KSW! Wielkie emocje w finale turnieju wagi półciężkiej Będzie hit! Ogłoszono rywala Szpilki w KSW

ZOBACZ WIDEO: Dramat Mameda Chalidowa. "Wszystkie kości przesunięte"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)