Fantastyczny nokaut Ryana Lilleya na gali Bellator 214 (wideo)

Ryan Lilley (10-4) efektownym wysokim kopnięciem znokautował Jamesa Barnesa (11-4) na gali Bellator 214, która odbyła się w Unionlade. W walce wieczoru Ryan Bader zwyciężył Fiodora Jemieljanienkę i zdobył pas mistrza wagi ciężkiej.

Waldemar Ossowski
klatka MMA Getty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA
Lilley po zaledwie 63 sekundach walki wyprowadził w tempo wysokie kopnięcie, które zwaliło z nóg Jamesa Barnesa. "The Lion" dobił rywala jeszcze dwoma ciosami z góry, po czym sędzia wkroczył między zawodników i zakończył pojedynek.

Dla 29-latka z Kalifornii był to udany debiut w Bellatorze Zawodnik klubu Bus Rutten's Elite MMA wygrał 10. pojedynek w zawodowej karierze. Przed podpisaniem kontraktu z organizacją Scotta Cokera Amerykanin z powodzeniem bił się dla mniejszych organizacji, jak LFA czy Gladiator Challenge.

Oto nokaut:

W walce wieczoru gali Bellator 214 w Unionlade Ryan Bader błyskawicznie znokautował Fiodora Jemieljanienkę i wygrał turniej wagi ciężkiej, zdobywając jednocześnie pas królewskiej kategorii. Były zawodnik UFC jest obecnie podwójnym mistrzem, gdyż wcześniej wywalczył również tytuł w dywizji półciężkiej.