MMA. Bellator 245. Wyniki gali. Phil Davis wypunktował Lyota Machidę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Buda Mendes / Na zdjęciu: Phil Davies
Getty Images / Buda Mendes / Na zdjęciu: Phil Davies
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru gali Bellator 245 w Mohegan Sun Arena w Uncasville zmierzyli się wieloletni zawodnicy UFC, Phil Davis (22-5, 1 NC) i Lyoto Machida (26-10). "Mr. Wonderful" odniósł bardzo cenne zwycięstwo.

Pojedynek amerykańsko-brazylijski nie okazał się najciekawszy. Po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na Phila Davisa, który w starciu był lepszy od Lyota Machidy. Punktacja na korzyść "Dragona" była zaskakująca dla samego zawodnika, który zaśmiał się po jej wysłuchaniu.

Był to rewanż za galę UFC 163 z sierpnia 2013. Wtedy, również przez decyzję, triumfował Amerykanin.

W pozostałych walkach karty głównej triumfowali Cat Zingano i Taylor Johnson. Co ciekawe, podczas gali, dwa starcia zakończyły się jako nieodbyte. Faulami kończyły się walki Raymond Daniels vs Peter Stanonik i Tyrell Fortune vs Jack May.

Wyniki:

Karta główna 205 lb: Phil Davis pok. Lyota Machidę przez niejednogłośną decyzję. 145 lb: Cat Zingano pok. Gabrielle Holloway przez jednogłośną decyzję. 185 lb: Taylor Johnson pok. Eda Rutha przez poddanie (skrętówka), runda 1., 0:59. 170 lb: Raymond Daniels vs Peter Stanonik - no contest (faul).

Karta wstępna 205 lb: Alex Polizzi pok. Rafaela Carvalho przez jednogłośną decyzję. 145 lb: Leslie Smith pok. Amandę Bell przez jednogłośną decyzję. 265 lb: Tyrell Fortune vs Jack May - no contest (faul). 140 lb: Keith Lee pok. Viniciusa Zaniego przez jednogłośną decyzję.

Zobacz także: -> Fame MMA. Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk w klatce. Zobacz "face to face"! [WIDEO] -> Fame MMA 8. Oficjalnie: gala w listopadzie. Marcin Najman vs Kasjusz Życiński w boksie! -> MMA. UFC 254. Dustin Poirier nie zmierzy się z Tonym Fergusonem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?

Źródło artykułu: