Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

EFM SHOW. Ceremonia ważenia już dziś. Szczegóły transmisji

W czwartek o godzinie 19:00 na kanale YouTube Kanału Sportowego i EFM SHOW odbędzie się oficjalne ważenie zawodników przed galą 9 kwietnia. To ostatnia okazja, by przyjrzeć się zawodnikom zanim wejdą do oktagonu.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Ceremonia ważenia przed EFM SHOW będzie dostępna w internecie Materiały prasowe / Ceremonia ważenia przed EFM SHOW będzie dostępna w internecie

Cała polska scena MMA szykuje się na ten wieczór. Już 9 kwietna podczas gali EFM SHOW do oktagonu wejdą zawodnicy, których pojedynki wzbudzą sporo emocji.

W Cage K1 zmierzą się ze sobą Damian Ostęp i Daniel Iliev. Aż siedem walk odbędzie się w formule MMA. Powalczą ze sobą Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Tomasz Janiszewski i Marek Samociuk, Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski.

Pierwsze trzy pojedynki, które otworzą galę, będzie można zobaczyć za darmo na kanale YouTube Kanału Sportowego - reszta w PPV. 

A emocje będą tylko rosły!

W formule Cage Box, czyli najmniejszej klatce świata, zmierzą się ze sobą Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta. Co-main eventem gali jest walka Daniela Skibińskiego z Johnem Michaelem Sheilem.

W formule Super Fight spotkają się dwaj wymiatacze polskiej sceny kulturystyki, czyli Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz. W walce wieczoru Michał Pasternak zmierzy się z Maciejem Różańskim.

Czas na ważenie

8 kwietnia odbędzie się oficjalne ważenie przed galą, która zaplanowana jest na piątek 9 kwietnia. Ceremonię obejrzysz na kanale YouTube EFM SHOW oraz na Kanale Sportowym. Zaczynamy o 19:00.

To ostatnia okazja do tego, by przyjrzeć się zawodnikom i zobaczyć rosnące między nimi napięcie. Czy są gotowi do walki? Który z nich jest bardziej ofensywnie nastawiony do rywala? Na ile trash talku pozwolą sobie przed starciem? Włącz i przekonaj się sam!

EFM SHOW to najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce - to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów organizacji.

WP Pilot jako pierwszy umożliwił zakup dostępu do gali EFM SHOW. Można go nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter Plus w przypadku włączenia subskrypcji.

Zobacz także:
Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji
Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×