"Bestia od dawna". Mateusz Gamrot nie ma wątpliwości po UFC 271

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

Renato Carneiro świetnie zaprezentował się podczas UFC 271 w Houston. Brazylijczyk poddał w drugiej rundzie Alexandra Hernandeza. Nie było to jednak zaskoczenie dla Mateusza Gamrota, który ma okazję trenować z 32-latkiem.

W tym artykule dowiesz się o:

"Przepiękna kombinacja Moicano naruszyła Hernandeza. A potem jeszcze to błyskawiczne zabezpieczenie pleców i duszonko. Renato w najlepszym wydaniu, co nie Mateusz Gamrot?" - napisał na Twitterze Dominik Durniat, komentator gal KSW i były dziennikarz Polsatu Sport.

"Renato jest Bestia od dawna" - odpisał Mateusz Gamrot. Polak i Brazylijczyk trenują razem w American Top Team na Florydzie. Niewykluczone jednak, że w przyszłości przyjdzie im się ze sobą zmierzyć. Dlaczego?

Po występach w kategorii piórkowej, Renato Carneiro w 2020 roku zdecydował się zmienić wagę na lekką, w której rywalizuje też "Gamer". Do tej pory wygrał w niej trzy z trzech walk, poddając swoich przeciwników.

"Moicano" walczy w UFC już od 2014 roku. Jego wyższość musieli uznać m.in. Jeremy Stephens, Calvin Cattar czy Cub Swanson.

Czytaj także: Polak podpisał kontrakt z Bellatorem! Znamy wstępne szczegóły Rafał Haratyk rusza na Moskwę. Polak przyjął wyzwanie od ACA

ZOBACZ WIDEO: Wielkie słowa o Kamilu Stochu. "Nie wiem, czy doczekam kolejnego takiego skoczka"

Źródło artykułu: