Sensacyjne wieści ws. Marcina Różalskiego!

Powrót Marcina Różalskiego do klatki KSW z pewnością wywołałby duże zainteresowanie kibiców. Były mistrz wagi ciężkiej nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sportach walki. 43-latek ma za sobą owocne rozmowy.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Różalski Materiały prasowe / Genesis/Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Marcin Różalski
Nie jest tajemnicą, że Różalski rozmawia z KSW na temat kolejnego pojedynku. O jego spotkaniu w biurze Konfrontacji Sztuk Walki informował m.in. jego menadżer Artur Ostaszewski. Co z tego wynikło? Jarosław Świątek z portalu mymma.pl zapytał o to "Różala".

- Na pewno jest to związane z walką. Ciężko być w biurze KSW i gadać np., że będę... przedstawicielem handlowym - powiedział Marcin Różalski.

Różalski ostatni pojedynek w KSW stoczył 27 maja 2017 roku na PGE Narodowym. W 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr i zdobył mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Wcześniej w MMA utytułowany kickbokser pokonał też m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Pawła Słowińskiego. 

- Na tę chwilę jesteśmy już, jak to się mówi, po słowie. Zegar tyka. Jak wszystko się poukłada, to lada dzień wszystko się okaże - dodał "Różal".

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sędzia znokautowany! Z ringu został zniesiony na noszach
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×