Mateusz Gamrot potwierdza! Znamy miejsce i rywala Polaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

To będzie duże widowisko! 25 czerwca kolejny pojedynek w UFC stoczy Mateusz Gamrot. Rywal Polaka jest od niego wyżej sklasyfikowany w rankingu. Wygrany tego starcia wykona duży krok w kierunku walki o pas.

W tym artykule dowiesz się o:

Starcie Gamrota z Carukjanem odbędzie się na gali UFC z cyklu Fight Night w Las Vegas. "Bądźcie tam ze mną i zróbmy gruby hałas" - napisał były mistrz KSW.

Mateusz Gamrot podpisał kontrakt z UFC jesienią 2020 roku. W debiucie przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze. Poprzedni rok był jednak znakomity w jego wykonaniu. "Gamer" pokonał trzech kolejnych rywali przed czasem i zameldował się w czołowej "15" rankingu kategorii lekkiej.

Arman Carukjan w UFC zadebiutował w 2019 roku. Rosyjsko-ormiański zawodnik MMA do tej pory wygrał pięć z sześciu starć dla światowego giganta. W rankingu plasuje się na 11. miejscu. W zawodowej karierze 25-latek najczęściej nokautował swoich przeciwników.

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Źródło artykułu: