Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Artur Puzio zniszczył pole. Pochwalił się tym w internecie i sprowadził na siebie gniew rolników (wideo)

Artur Puzio ma na swoim koncie dwa tytuły mistrza Polski w motocrossie. W ostatnich dniach zrobiło się o nim głośno za sprawą filmu, na którym niszczy on pole rolne i jednocześnie mówi, by nie jeździć na motocyklu po takich terenach.
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
atak rolnika na Artura Puzio YouTube / MotoGang / Na zdjęciu: atak rolnika na Artura Puzio

Artur Puzio w trakcie swojej kariery zdobył dwa tytuły mistrza Polski w motocrossie. Zaczął też szkolić młodych zawodników. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, bo Puzio popisał się sporą głupotą. Motocyklem wjechał na świeżo zasiane pole, zniszczył jego fragment, a wszystko nagrał i jeszcze udostępnił w internecie.

- Dzisiaj lecę incognito. Mam nadzieję, że rolnik nie będzie gonił mnie i próbował we mnie rzucać młotkiem. Świeżo posiane zboże. Ogólnie to w waszej okolicy radzę wam, żebyście nie jeździli po polu rolników, bo ci skubańcy potrafią być mściwi wbrew pozorom - mówił Puzio pod kaskiem, przejeżdżając przez pole jednego z rolników.

Film autorstwa motocyklisty szybko stał się popularny, ale nie wśród fanów dwóch kółek, ale… rolników. Ci zwrócili uwagę, że Puzio nie pokazał efektów swojej "przejażdżki", a zniszczenia na polu miały być spore.

"Gorący apel! Jako rolnicy prosimy, nie niszczcie naszych upraw i naszej pracy. Jesteśmy już na skraju przez sytuację związaną z koronawirusem i suszą. Liczymy każdy grosz. To my dostarczamy żywność, którą kupujecie później w sklepie. Warto o tym pamiętać" - napisał na Twitterze portal "Świat Rolnika".

Sam Puzio przez kilka dni nie chciał komentować zdarzenia, które miało miejsce. Głos zabrał na swoim fanpage'u w środę. Zaprezentował film z jednego ze swoich treningów, na którym… również jeździ po polu. Tyle że w tym przypadku jeden z rolników zdążył go zauważyć i zaatakował go drewnianym kijem.

"Rolnik chciał mnie utopić... Jak teraz oceniacie falę hejtu za przejechanie 100 metrów po polu… Jesteście po prostu zaj****i! Ale do człowieczeństwa Wam daleko, buraki i niedorajdy życiowe" - napisał Puzio.

Pierwszy film z przejazdu Puzio po polu:


Poniżej screen z filmu, na którym Puzio został zaatakowany przez rolnika. Nagranie jest zbyt drastyczne i dlatego nie zostało przez nas opublikowane:

Rolnik postanowił wymierzyć sprawiedliwość, zaatakował Artura Puzio (fot. youtube.com) Rolnik postanowił wymierzyć sprawiedliwość, zaatakował Artura Puzio (fot. youtube.com)

Czytaj także:
Ponad 1 mld dolarów dla zespołów F1
DTM. BMW szczerze o postawie Audi

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (39):
 • Ryszard Lewandowski Zgłoś komentarz
  Ja mam ten sam problem w Wiekowie niedaleko Skorzęcina (wielkopolskie), tzn. niszczą mi pole motocyklami crossowymi i terenówkami. Zgłaszałem sprawę na policję i do prokuratury, ale bez
  Czytaj całość
  skutku. Na domiar złego na terenie mojego gospodarstwa rolnego wojskowi z powidzkiej bazy lotnictwa urządzili sobie bez mojej zgody poligon, a do tego nękają mnie niemal dzień w dzień niskimi przelotami samolotów i śmigłowców. Ciężkie jest życie rolnika w tym kraju...
  • steffen Zgłoś komentarz
   Co to mózg na motorku??? I jeszcze się tym chwali? Na Podhalu pełno jest takich d...li jeżdżących nie tylko po polach, łąkach lasach, ale i po szlakach turystycznych, potrafią jechać
   Czytaj całość
   kilkuosobową bandą i wręcz spychać ludzi ze szlaku. Ktoś ich w końcu potraktuje śrutem albo i czymś gorszym, wtedy się zacznie płacz.
   • Piotr Kurek Zgłoś komentarz
    Pragnę zwrócić uwagę, że nie tylko rozjechał pola uprawne (co dla mnie już samo w sobie jest skandalem). Na filmie widać, że wjechał na tereny podmokłe, bagienne. Takie obszary to
    Czytaj całość
    obecnie siedliska gatunków chronionych (podróżniczka, wąsatki). Szczególnie teraz wjazd na takie obszary jest szczególnie niekorzystny przyrodniczo. Ile lęgów się nie uda, bo Pan Artur swoimi popisami wszystko zaprzepaścił ? Nie sposób to policzyć, ale jest duże prawdopodobieństwo, że swoimi wyczynami przyczynił się do porzucenia lęgu gatunków ptaków pod ścisłą ochroną gatunkową.
    • intro Zgłoś komentarz
     no to teraz w ursusa i bączki na trawniku tego !@#$%^
     • Anna Buchwald Zgłoś komentarz
      Zgłosiłabym sprawę na policji, powinien za to odpowiadać. Brak szacunku dla pracy rąk ludzkich, powinien za darmo odpracować w polu.
      • Jacek Kwinto Zgłoś komentarz
       Kiedyś mój dziadek zaraz po wojnie dowiedział się że ludzie z sąsiedniej wsi niszczą mu zboże. Więc zaopatrzył się odpowiednio, tzn w cholewę wsadził bagnet i w niedzielę poszedł
       Czytaj całość
       na to pole. Patrzy, idzie gromada bab , buty zawieszone na ramionach bo szły na bosaka do kościoła oczywiście ścieżką wydeptaną przez zboże. Więc dziadek ukłonił się grzecznie, zdjął kapelusz i pyta dokąd to szanowne gospodynie idą. Te chórem że do kościoła gospodarzu. Wtedy dziadek wyjął zza cholewy bagnet i do nich. To wy k..wa wasz taka i taka mać chodzicie po moim zbożu do kościoła się modlić? Ja was wszystkie wyświęcę tym bagnetem. Jak potem opowiadał dziadek to zdarzenie to cała okolica się śmiała, bo baby pogubiły buty, posikały się w majty no i dziadek do śmierci miał spokój. Dlaczego ta opowieść? Dlatego że takie bydle jak ten Puzio boi się tylko siły i chamstwa.
       • stalowy holender Zgłoś komentarz
        co za debil ...
        • Adaś Spot Zgłoś komentarz
         Puzio debilny crossowcu, takich jak ty, to tylko linki uleczą,
         • Andrzej Rutkowski Zgłoś komentarz
          Masz wielkie szczęście że nie jezdziłeś po moich uprawach . U mnie już byś glębę gryzł na tym polu .
          • Łukasz Krupa Zgłoś komentarz
           Artur Puzio to BURAK i do człowieczeństwa mu bardzo daleko. taki cham z miasta. pojechał człowiekowi pod dom , zniszczył jego pracę i nazwał burakiem ..... szkoda słów. dobrze mówią
           Czytaj całość
           ludzie że powinien tam z miesiąc popracować teraz na tym polu.
           • Peter2016 Zgłoś komentarz
            a gdzie jest Policja ? Ma wszystkie dane i co nie może go znaleźć i ukarać ?
            • Marek organowy Zgłoś komentarz
             Puzio ma pusty łeb jak każdy motorynkarz... Śmieć zwykły a nie sportowiec.
             • Singo13 Zgłoś komentarz
              „Niedomył” bez źdźbła szacunku do innych, do przyrody, do żywności. Powinien go rolnik dobrze namoczyć w tym rowie. Jak „Takie coś” Można nazywać mistrzem
              Zobacz więcej komentarzy (26)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×