Internet płonie po triumfie Rakowa

Raków Częstochowa pokonał w meczu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy drużynę Slavii Praga 2:1. Poczynaniami zawodników obu ekip żyli użytkownicy Twittera. Ogromne wrażenie zrobiła na nich m.in. bramka Iviego Lopeza.

Mateusz Domański
Piłkarze Rakowa Częstochowa Patryk Kun (C) i Ivi Lopez (P) oraz Moses Usor (L) ze Slavii Praga PAP / Waldemar Deska / Piłkarze Rakowa Częstochowa Patryk Kun (C) i Ivi Lopez (P) oraz Moses Usor (L) ze Slavii Praga
W 29. minucie Fran Tudor podał do Iviego Lopeza, a ten wyśmienicie zaopiekował się piłką. Oddał fenomenalne uderzenie i tym samym zdobył gola na 1:0.

W 60. minucie Slavia Praga wyrównała, natomiast kilka chwil później mieliśmy już 2:1 dla Rakowa, a to za sprawą trafienia Tudora.

Ten mecz wzbudził mnóstwo emocji wśród internautów. Zachwycano się przede wszystkim Lopezem. Użytkownicy Twittera poświęcili mu mnóstwo uwagi, ale oczywiście nic w tym dziwnego.

Nie mogło też zabraknąć kontrowersji. "Dwie decyzje na niekorzyść Rakowa" - zauważył jeden z komentujących.

I jeszcze jeden zachwyt na temat Lopeza. On po prostu się nie zatrzymuje.