Wyjaśnia się przyszłość Lirima Kastratiego. Legia pozbędzie się piłkarza?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Na zdjęciu: Lirim Kastrati
WP SportoweFakty / / Na zdjęciu: Lirim Kastrati
zdjęcie autora artykułu

W Legii nikt nie ukrywa, że Lirim Kastrati powinien się pożegnać z zespołem. Według Pawła Gołaszewskiego z tygodnika "Piłka Nożna", Kosowianin zmieni ligę.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=546]

Legia Warszawa[/tag] najprawdopodobniej zakończyła już swoje transfery, jeśli chodzi o piłkarzy, którzy mieli do klubu trafić. Wciąż pozostało jednak kilku zawodników, z którymi chcą się w Warszawie pożegnać.

Jednym z nich jest Lirim Kastrati. Kosowianin dotychczas, bardzo delikatnie mówiąc, nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Wobec tego działacze szukają dla niego wypożyczenia.

Według Pawła Gołaszewskiego skrzydłowy ma przenieść się do ligi węgierskiej i to tam miałby spędzić sezon 2022/2023. Dziennikarz nie podaje konkretnego klubu.

Z drugiej strony 23-latek wciąż jest piłkarzem, który ma duży potencjał sprzedażowy. Jego największym atutem na dziś wydaje się być szybkość, więc regularne granie w lidze węgierskiej może zwiększyć jego wartość.

Reprezentant Kosowa w barwach "Wojskowych" wystąpił przez rok w 24 meczach. W tym czasie udało mu się strzelić zaledwie dwa gole oraz zanotować jedną asystę.

Zobacz też: FC Barcelona w końcu przed Realem Nici z wielkiego transferu Chelsea? Wielomilionowa oferta została odrzucona

ZOBACZ WIDEO: Uderzyła jak Lewandowski! Gol stadiony świata

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)