Problemy podczas meczu Bayernu! Kibice świętowali jubileusz

Bayern Monachium po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty. Podopieczni Juliana Nagelsmanna zremisowali z Borussią Moenchengladbach (1:1). Spotkanie dwukrotnie zostało przerwane przez kibiców.

Mateusz Kozanecki
Kibice przerwali mecz Bayernu Materiały prasowe / Viaplay / Kibice przerwali mecz Bayernu
Podczas spotkania z Borussią Moenchengladbach kibice Bawarczyków mieli powody do świętowania. Obchodzili 50-lecie trybuny południowej, na której obecnie zasiadają najbardziej zagorzali fani Bawarczyków.

W drugiej połowie kibice Bayernu Monachium zaprezentowali efektowną oprawę. Odpalili także race. Na boisku pojawił się dym, wobec czego sędzia musiał wstrzymać spotkanie na kilka minut.

Do niecodziennych scen doszło także w pierwszej części gry. Dwójka kibiców przedarła się na boisko. Następnie... przykuli się do słupków. Byli to przedstawiciele organizacji "Ostatnia generacja".

Samo spotkanie zakończyło się remisem. W 43. minucie bramkę dla Borussii strzelił Marcus Thuram. Po zmianie stron wyrównał Leroy Sane, któremu asystował Jamal Musiala.

Bawarczycy po raz pierwszy w tym sezonie stracili punkty. Podopieczni Juliana Nagelsmanna pozostali liderem tabeli - z takim samym dorobkiem punktów co 1.FC Union Berlin. Borussia jest szósta.

Źródło: Viaplay