Paweł Jaroszyński może wrócić do Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Ivan Romano / Na zdjęciu: Paweł Jaroszyński
Getty Images / Ivan Romano / Na zdjęciu: Paweł Jaroszyński
zdjęcie autora artykułu

Być może przygoda Pawła Jaroszyńskiego z włoską piłką dobiega właśnie końca. Według portalu Salernosport24.com Polak ma trafić na wypożyczenie do jednego z klubów PKO Ekstraklasy.

Przez pewien okres czasu w polskiej przestrzeni medialnej pojawiały się nawet opinie, że Paweł Jaroszyński powinien dostać powołanie do kadry. Mówimy oczywiście o czasach, gdy występował w Serie A.

W reprezentacji Polski nigdy jednak nie zadebiutował, a jego początek sezonu 2022/2023 w barwach US Salernitana 1919 jest bardzo nieudany. Polak nie wystąpił bowiem w żadnym z trzech meczów swojego zespołu.

Okazuje się, że w tym sezonie może nie dostać żadnej szansy w tych rozgrywkach. Według portalu Salernosport24.com Polak ma zostać wypożyczony do Cracovii. Zespół z Krakowa miałby mieć w umowie zawarty obowiązek wykupu po roku gry w Polsce.

Jaroszyński we włoskiej Serie A dotychczas łącznie wystąpił w 43 meczach. Średnio grał przez nieco ponad 60 minut. Nie udało mu się zanotować żadnej asysty, ani strzelić gola. Kontrakt Polaka z Salernitaną wygasa w czerwcu 2024 roku.

Zobacz też: Popis Dawida Kownackiego na oczach selekcjonera. Powołanie formalnością? Kiedy debiut Milika? Trener Juventusu przekazał zaskakującą informację

ZOBACZ WIDEO: To zmieniło się w Legii. "Jesteśmy zaskoczeni"

Źródło artykułu:
Czy Paweł Jaroszyński trafi do Cracovii?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)