Zachwyty po debiutanckim golu Milika. "Potrzebował 20 minut"

Arkadiusz Milik już w drugim spotkaniu w barwach Juventusu zdobył debiutanckiego gola. W środowym meczu ze Spezią Calcio kapitalnie zachował się w polu karnym i pokonał golkipera rywali. "Zdrowy Milik" - czytamy w mediach społecznościowych.

Mateusz Byczkowski
Arkadiusz Milik Getty Images / Alessandro Di Marco / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Polscy kibice mieli powody do smutku i radości podczas środowego spotkania Juventusu ze Spezią Calcio. Pod koniec pierwszej połowy boisko na noszach opuścił Wojciech Szczęsny, który doznał kontuzji kostki (więcej przeczytasz TUTAJ).

Po przerwie nastroje były nieco lepsze, ponieważ na murawę wszedł Arkadiusz Milik. Nowy napastnik Starej Damy przypieczętował występ golem. W polu karnym zachował się jak na rasowego napastnika przystało i ustalił wynik meczu na 2:0.

Bramka reprezentanta Polski wywołała sporo pozytywnych emocji w mediach społecznościowych. Jeden z ekspertów przypomniał, że Milik nie rozegrał nawet pół godziny w koszulce Starej Damy, a już trafił do siatki rywali.

"20 minut potrzebował Arkadiusz Milik, żeby zdobyć pierwszą bramkę w barwach Juventusu! Szybko poszło!" - napisał Piotr Dumanowski z Eleven Sports.

"Milik z premierowym golem dla Juve. Mówi Wam to coś?" - dodał komentator Eleven Sports, Mateusz Święcicki.

"Zdrowy Milik w każdym klubie daje bramki. Brawo Arek!" - podsumował ich redakcyjny kolega Sebastian Chabiniak.

"Arkadiuszooo! Pierwszy gol Milika w barwach Juve!" - dodał Michał Pol.

"W jego stylu - przyjęcie, obrót i strzał" - napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Lewandowski zabrał nas w kosmiczną podróż (OPINIA)