Opuścił boisko na noszach. Są nowe wieści ws. Szczęsnego

O dużym pechu mówić może Wojciech Szczęsny. Pod koniec pierwszej połowy meczu ze Spezią (2:0) doznał kontuzji. Pojawiły się nowe informacje w jego sprawie.

Mateusz Kozanecki
Wojciech Szczęsny doznał kontuzji Getty Images / Emilio Andreoli/Getty Images / Wojciech Szczęsny doznał kontuzji
Wojciech Szczęsny pojawił się w wyjściowym składzie Juventusu na mecz 4. kolejki Serie A ze Spezią Calcio. Reprezentantowi Polski nie udało się jednak dokończyć spotkania.

W 41. minucie meczu goście wykonywali rzut rożny. Podczas próby interwencji po dośrodkowaniu bramkarz źle postawił nogę i upadł na murawę.

Przy zawodniku "Starej Damy" pojawiły się służby medyczne. Musiał opuścić boisko na noszach, a następnie zastąpił go rezerwowy bramkarz Mattia Perin. Szczęsny natomiast udał się na rezonans.

"Spuchnięte mocno, ale damy radę" - napisał Szczęsny w wiadomości do komentatora Eleven Sports, Mateusza Święcickiego.

Na tę chwilę nie wiadomo, ile potrwa przerwa w grze Wojciecha Szczęsnego. Najbliższy mecz Juventus rozegra w sobotę, 3 września, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Fiorentiną.

Milik jak profesor. Jest pierwszy gol dla Juventusu!

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)