Boniek znów to zrobił! Tak zareagował na strój Nagelsmanna

We wtorkowym hicie Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał FC Barcelonę 2:0. Zbigniew Boniek skomentował mecz na Twitterze. Nie uwierzysz, co napisał o stroju Juliana Nagelsmanna.

Arkadiusz Dudziak
Julian Nagelsmann w kółku Zbigniew Boniek Getty Images / Roland Krivec/DeFodi Images oraz WP SportoweFakty/Krzysztof Urban / Na zdjęciu: Julian Nagelsmann w kółku Zbigniew Boniek
To był wielki hit 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayern Monachium podejmował na Allianz Arena w Monachium FC Barcelonę. Po zamienieniu przez Roberta Lewandowskiego bawarskiego klubu na Dumę Katalonii ten mecz nabrał dodatkowego podtekstu.

Pierwsza wyrównana połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale od początku drugiej odsłony do ataku ruszyli gospodarze. W pierwszych dziesięciu minutach gole strzelili Lucas Hernandez oraz Leroy Sane, czym zapewnili zwycięstwo Bawarczykom.

Nie jest jednak tak, że FC Barcelona nie miała swoich okazji. Po prostu ich nie wykorzystała, a dobrych piłek na strzelenie gola nie wykorzystali Pedri oraz Lewandowski.

Mecz na Twitterze skomentował Zbigniew Boniek. Zwrócił uwagę na ubiór trenera Bayernu Juliana Nagelsmanna.

"Piłka nożna, numery po stronie Barcelony nie wystarczą. Niewykorzystane okazje przyczyną porażki. Lewandowski jak zawsze groźny, niestety zabrakło w trzech przypadkach precyzji, szkoda. Ps. Negelsmann ma cały czas wodę w piwnicy?" - napisał były prezes PZPN, zwracając uwagę na odsłonięte kostki u trenera. Podobną uwagę w przeszłości Boniek skierował do prezesa TVP Sport Marka Szkolnikowskiego.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)