Są komentarze po meczu Anglia - Niemcy

W pojedynku Anglii z Niemcami w Lidze Narodów nie brakowało emocji i bramek. Gospodarze odwrócili wynik z 0:2 na 3:2, ale ostatecznie nie wygrali.

Piotr Bobakowski
Niklas Sule (z lewej) i Harry Kane PAP/EPA / VINCENT MIGNOTT / Na zdjęciu: Niklas Sule (z lewej) i Harry Kane
Sześć bramek zobaczyli kibice w meczu Ligi Narodów UEFA Anglia - Niemcy (3:3, relacja TUTAJ). Goście prowadzili do 72. minuty 2:0, ale o mało nie przegrali tego spotkania. Anglicy strzelili bowiem trzy gole w 11 minut i wydawało się, że to oni jednak zwyciężą. Wynik w 87. minucie ustalił Kai Havertz.

Szalone spotkanie skomentowali eksperci. "To Anglicy dają sobie wiatr w plecy, odwracając mecz z Niemcami 0:2 na 3:2. I to wszystko w drugiej połowie" - napisał na Twitterze Michał Kołodziejczyk z Canal+ Sport.

"Dobra. A grajcie sobie dalej" - dodał dyrektor Canal+ Sport w kolejnym tweecie.

"Rozstrzelali się chłopcy" - to komentarz Gabriela Stacha (Mia San Mia/DieRoten.pl).

"Niemcy to dalej jest drużyna Joachima Loewa" - podsumował Michał Trela (Canal+Sport, newonce.sport.).

Gary Lineker z kolei żartował ze swojej reprezentacji. "Anglia z 3 bramkami w ciągu 11 minut. Jesteśmy teraz w najwyższej formie w światowej piłce nożnej" - podkreślił były reprezentant Synów Albionu.

"To mecz, który nie przestaje zaskakiwać. Co za 2. połowa" - ocenił Oliver Holt, dziennikarz "The Mail on Sunday".