"Włączył się Zidane". To, co zrobił z rywalem, niesie się po sieci

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Rodrigo Bentancur
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Rodrigo Bentancur
zdjęcie autora artykułu

Choć mecz MŚ 2022 reprezentacji Urugwaju z Koreą Południową zakończył się bezbramkowym remisem, to emocji i pięknych zagrań nie brakowało. Zachwycił Rodrigo Bentancur, który zagrał niczym przed laty Zinedine Zidane.

To był czwarty bezbramkowy remis na Mistrzostwach Świata 2022, ale nie da się ukryć, że emocji nie brakowało. Zarówno Urugwajczycy, jak i Koreańczycy stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwników. Zabrakło jednak skuteczności, by któraś z ekip przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pięknych zagrań też nie brakowało. Podczas spotkania zachwycił Rodrigo Bentancur. W 53. minucie Urugwajczyk efektownym zwodem minął koreańskiego obrońcę. Bentancur zrobił niemalże to, z czego słynął Zinedine Zidane.

"Bentancurowi włączył się Zidane" - ocenił twitterowy kanał TVP Sport. Zamieszczono tam także krótki filmik ze zwodem zaprezentowanym przez urugwajskiego piłkarza. Wpis niesie się po sieci i zyskuje coraz większą popularność.

ZOBACZ WIDEO: Eksperci liczą na reakcję Lewandowskiego. "Na pewno będzie wkurzony"

Akcja w wykonaniu gracza Tottenhamu Hotspur zachwyciła fanów. Przed laty to samo robił Zidane. Ruleta była jego popisowym zagraniem. Filmik można zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Rosjanie wskazali, komu kibicują na mundialu. "Bratni naród" Portugalia celuje w finał. Co z Ronaldo?

Źródło artykułu: