Gorzkie słowa Hajty po meczu Polski. "Wolałbym odpaść"
Reprezentacja Polski mimo porażki z Argentyną (0:2) awansowała do 1/8 finału MŚ 2022. Tomasz Hajto nie był jednak zadowolony ze stylu gry. W rozmowie z Polsatem Sport wyznał, że wolałby, aby tak grająca drużyna odpadła.
Polska w meczu z Argentyną skupiła się głównie na defensywie. To nie spodobało się Tomaszowi Hajcie. Były reprezentant Polski i ekspert Polsatu Sport w gorzkich słowach ocenił grę Biało-Czerwonych.
- Jako Polak cieszę się z awansu. Trzeba sobie jednak zadać pytanie, czy awans musi być za wszelką cenę. Nie mówiliśmy o tym, żeby zawalczyć, a skupiamy się na żółtych kartkach, liczymy bramki czy kartki. Przez cały mecz nie próbowaliśmy grać agresywnie - to trochę mija się z celem. Wolę przegrać, odpaść jak Dania, ale widzę tam perspektywę rozwoju i to, że w przyszłości ten zespół będzie robił awanse. Boję się meczu z Francją - powiedział Hajto.
ZOBACZ WIDEO: "Więcej szczęścia niż rozumu". Mocne słowa po awansie PolakówZdaniem byłego obrońcy Schalke 04 Gelsenkirchen "ktoś wmówił kadrowiczom, że nie potrafią grać w piłkę". Dodał też, że selekcjoner Czesław Michniewicz nie trafił ze składem. Zaskoczyła go obecność w jedenastce Karola Świderskiego i brak obecności w niej Arkadiusza Milika.
Kolejny mecz na mundialu Polska zagra w niedzielę 4 grudnia. Rywalem w 1/8 finału będzie Francja. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a transmisję przeprowadzi TVP. Spotkanie będzie można oglądać również w Pilot WP. Tekstową relację przeprowadzi portal WP SportoweFakty.
Czytaj także:
Polska zagra z mistrzem świata! Znamy kolejne pary 1/8 finału
"Boli to". Lewandowski natychmiast to zauważył
Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP.
-
Shannara33 Zgłoś komentarz
Hajto to sam nic nie grał , a teraz wielki ekspert . -
Fori2689 Zgłoś komentarz
Ty Hajto śmiesz krytykować reprezentacje? A co Ty gamoniu osiagneles z reprezentacją? Jedyne osiągnięcie to zabicie baby na pasach bez konsekwencji!!! -
Rafał Komar Zgłoś komentarz
nie wychodzi! Panie hajto piłka nożna to nie skoki narciarskie, nie liczy się styl tylko wynik! Tyle lat chłop grał w piłkę i dalej tego nie rozumie! -
Jonasz Tomasz Zgłoś komentarz
osiągnięć. Jedyne osiągnięcie w karierze trenerskiej to te słynne 771. -
Irek53 Zgłoś komentarz
bo oni nie potrafią grać w piłkę -
franekbra Zgłoś komentarz
zbyt defensywnie , że piach , że wstyd . Ot taka nasza natura . PS a ma dzis my mamy pół stopera . Faktem jest ze pojawiły nam się dobre skrzydła i to powinnismy wykorzystywać -
Daryl Dixon Zgłoś komentarz
Dlatego on ciągle odpadał....