Krychowiak naprawdę to powiedział. "Każdy by to wziął w ciemno"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ABIR SULTAN / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej
PAP/EPA / ABIR SULTAN / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej
zdjęcie autora artykułu

- My się bardzo cieszymy tym mundialem - przyznał w rozmowie z "Super Expressem" Grzegorz Krychowiak. Pomocnik wypowiedział te słowa w kontekście awansu do 1/8 finału mistrzostw świata w niezbyt piękny sposób.

Reprezentacja Polski po trudnej i wycieńczającej przeprawie w fazie grupowej awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata. W grupie udało się wyprzedzić Meksyk oraz Arabię Saudyjską.

Grzegorz Krychowiak jeszcze przed wyjazdem do Kataru przed kamerami TVP Sport przyznał, że Polska będzie tak grać, bo taki sposób wykonania przynosi jej określone efekty. W tym przypadku mowa o wyjściu z grupy na mundialu.

Po awansie do fazy pucharowej pomocnik reprezentacji Polski udzielił wywiadu dla "Super Express". W nim zupełnie nie zmienił swojego postrzegania futbolu i kolejny raz podkreślił, że taki sposób gry odpowiada kadrowiczom.

- My się bardzo cieszymy tym mundialem. Jeśli ktoś by powiedział przed tym turniejem, że uda nam się to zrealizować w takim stylu, to każdy by to wziął w ciemno. Jesteśmy bardzo z tego powodu zadowoleni - przyznał były pomocnik Paris Saint-Germain.

Na Polaków w pierwszym meczu fazy pucharowej czekać będzie Francja. Transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz na platformie Pilot WP. Relacja tekstowa na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Z mundialu będą wracać w strachu. Grozi im nawet kara śmierci Tragedia w Katarze. Pojechał tam, by zajmować się mundialem

ZOBACZ WIDEO: "Polscy piłkarze pewnie są wkurzeni". Ekspert nie gryzł się w język

Źródło artykułu: WP SportoweFakty