• Skoki

Polska wstrzymała oddech! Cóż to była za okazja Roberta Lewandowskiego (WIDEO)

Reprezentacja Polski na przerwę w meczu z Francją schodziła przegrywając 0:1. W 20 minucie dobrą okazję do strzelenia gola miał Robert Lewandowski.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Polski w pierwszej połowie meczu z Francją w ramach 1/8 finału mistrzostw świata pokazała się z bardzo dobrej strony. Mimo tego Biało-Czerwoni do szatni schodzili przegrywając 0:1.

Wynik mógł być jednak zgoła odmienny. Reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza miała swoje okazje w tym spotkaniu. Przed jedną z nich w 20 minucie meczu stanął Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski przejął piłkę w środku pola, już na połowie Francuzów. Zabrał się z futbolówką w stronę bramki Hugo Llorisa. W pewnym momencie zdecydował, że trzeba w tej sytuacji oddać strzał. Piłka po jego uderzeniu z 20 metrów przeleciała jednak tuż obok bramki.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"
Absurd na MŚ. Szef FIFA wystawił Katarowi laurkę

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP.
Komentarze (12)
  • kareta Zgłoś komentarz
    Przecież Lewandowski był najsłabszym zawodnikiem na meczu, pismaki dlaczego zaklinacie rzeczywistość? nie strzelił nawet drugiego już karnego na tych mistrzostwach , dobrze , że bramkarz
    Czytaj całość
    popełnił błąd i udało mu się dopiero za drugim razem
    • Tomasz Sobczak Zgłoś komentarz
      Kibicuje Lewemu w Barcelonie i cieszę się , że gra tam Polak ale Lewy to niestety piłkarz klubowy czasem z jakims przebłyskiem ale jednak klubowy. Piłka odbija się od niego jak od płotu
      , nawet jak dostaje podanie to straci...
      • prologic Zgłoś komentarz
        Z meczów z Argentyna i z Francja, z bezpośredniej konfrontacji wynika jak podrzędnym piłkarzem (umiejętności i zachowanie na boisku) jest słynny Lewy w porównaniu z Messi czy Mbape. Mecz
        z Francją oglądałem zagranicą i lokalny komentator domagał się aby Lewy włączył się do gry bo to są mistrzostwo świata i właśnie się odbywają, teraz i trzeba grać a nie grzecznie przyglądać się jak grają inni. Polski wstyd i wielkie uznanie za głupotę dla dziennikarskich idiotów, którzy głoszą, że porażką 1:3 z Francją odzyskaliśmy piłkarską godność. Stajnia Augiasza PZPN nie została posprzątaną do dzisiaj i tak powoli grzęźniemy w tym piłkarskim szambie. Tylko przyrasta galeria nieudaczników- działaczy typu Listkiewicz czy Boniek.
        • random47 Zgłoś komentarz
          Takie huknięcia to są nawet w naszej ekstraklasie na porządku dziennym .Mbape pokazał dwa huknięcia !! Lewy już się nie nauczy porządnie hukać.
          • Kłodert Lewatywa Zgłoś komentarz
            A jaka toż była akcja na litość boską ??? Hehehe zwariowali
            • Euro 2012 Zgłoś komentarz
              Kilka pytań do "naszych asów: Lewandowski-ile strzeliłeś goli w reprezentacji na mundialach i na Euro??? a ile dla Bayernu? Milik-ile strzeliłeś goli w reprezentacji na mundialach i
              na Euro??? a ile dla klubów w których grasz/grałeś Zieliński-ile strzeliłeś goli w reprezentacji na mundialach i na Euro???a ile dla klubów w których grasz/grałeś Szczęsny-tak szczerze-uważasz że byłeś przez tyle lat lepszy od Fabiańskiego, że zawsze stawiali na Ciebie??????????????????????? można by tak sporo wymieniać. dostają w dupę od FR ale znów będzie dmuchanie bańki że przegrali z Mistrzami....tylko problem polega na tym że ci panowie potrafią grać. i to dobrze na światowym poziomie...tylko NIGDY W REPREZENTACJI..... mecz na zakończenie zawsze sobie przypominają że coś tam potrafią. a co najważniejsze... że potrafią biegać...tylko dlaczego w zagranicznych ligach strzelają a w reprezentacj " ogarnia ich niemoc" dobrze że wasza era się kończy. nic nie osiągneliście przez te wszystkie lata. czas na świeżą krew. światła gasną.kurtyna.dobranoc
              • dopowiadacz1 Zgłoś komentarz
                No właśnie Robert Lewandowski stanął .
                • PZ 2 Zgłoś komentarz
                  22 milionerów nie może trafić w 7 metrowe bramki. Przecież oni powinni żonglować piłką, gra powinna wyglądać bajecznie i niesamowicie.
                    Szczerze, kiedyś pójdziecie na dwójeczkę, zerknięcie a tam Lewandowski.