Polska wstrzymała oddech! Cóż to była za okazja Roberta Lewandowskiego (WIDEO)

Reprezentacja Polski na przerwę w meczu z Francją schodziła przegrywając 0:1. W 20 minucie dobrą okazję do strzelenia gola miał Robert Lewandowski.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Polski w pierwszej połowie meczu z Francją w ramach 1/8 finału mistrzostw świata pokazała się z bardzo dobrej strony. Mimo tego Biało-Czerwoni do szatni schodzili przegrywając 0:1.

Wynik mógł być jednak zgoła odmienny. Reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza miała swoje okazje w tym spotkaniu. Przed jedną z nich w 20 minucie meczu stanął Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski przejął piłkę w środku pola, już na połowie Francuzów. Zabrał się z futbolówką w stronę bramki Hugo Llorisa. W pewnym momencie zdecydował, że trzeba w tej sytuacji oddać strzał. Piłka po jego uderzeniu z 20 metrów przeleciała jednak tuż obok bramki.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"