Wróciła Fortuna 1 Liga. I to w jakim stylu! [WIDEO]

Fortuna 1 Liga wybudziła się z zimowego snu. Trzeba przyznać, że zrobiła to w spektakularnym stylu. Gol na 1:0 w meczu Sandecji Nowy Sącz z Górnikiem Łęczna był niezwykle widowiskowy. Ostatecznie Sandecja wygrała 3:0.

Rafał Sierhej
W Fortuna I lidze ostatni mecz przed zimową przerwą miał miejsce 13 listopada. Wówczas kibice mogli oglądać pojedynek pomiędzy Górnikiem Łęczna a Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Łęczna zamykała rundę jesienną, a także została wyznaczona do otworzenia wiosennej. Jej rywalem była Sandecja Nowy Sącz. Mimo że w tabeli przed tym meczem wyżej był Górnik, to na murawie lepsza była Sandecja.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 28. minucie meczu. Gola otwierającego nową rundę w rozgrywkach 1 ligi strzelił Tomasz Boczek. Trzeba jednak przyznać, że była to bramka absolutnie przepiękna.

Boczek wygrał przebitkę na 40. metrze od bramki Górnika. Piłka odbiła się na tyle dobrze dla niego, że nie musiał jej nawet poprawiać. Poczekał na kozioł i bez najmniejszego zawahania kopnął z woleja. Futbolówka wpadła idealnie za kołnierz bezradnego golkipera Łęcznej.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"