Kamil Kuzera wskazał, co go drażni w grze Korony

Po remisie Śląska z Koroną we Wrocławiu (1:1) niedosyt odczuwał przede wszystkim trener kielczan Kamil Kuzera. - Nasza nonszalancja w pewnych momentach jest niedopuszczalna - przyznał szkoleniowiec.

Michał Piegza
Kamil Kuzera WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kamil Kuzera
Walcząca o utrzymanie w PKO Ekstraklasie Korona Kielce we Wrocławiu w potyczce ze Śląskiem w końcówce wyrównała i do końca walczyła o wygraną. Nie udało się, ale mimo zdobytego punktu Złocisto-Krwiści wciąż wierzą w utrzymanie.

- Prowadziliśmy grę, byliśmy zespołem lepszym. Bramkarz Śląska miał dzień konia. W najmniej spodziewanym momencie straciliśmy gola. To mogło zaburzyć wszystko. Jestem dumny z zespołu, bo drużyna się podniosła. Mamy olbrzymi potencjał. Musimy być skoncentrowani nad tym, co robimy. Walczymy o byt w ekstraklasie. Nasza nonszalancja w pewnych momentach jest niedopuszczalna - przyznał trener gości Kamil Kuzera.

Inne spojrzenie na przebieg meczu miał szkoleniowiec gospodarzy Ivan Djurdjević.- Sprawiedliwy remis. Wiedzieliśmy jaki mecz nas czeka. Nie chcieliśmy stracić gola, stąd ostrożna gra z obu stron. Bramka mogła ustawić spotkanie. Po przerwie, po zmianach przez 15-20 minut rywala nie było. Powinniśmy zdobyć więcej bramek. Przy stanie 1:0 już nie prezentowaliśmy się tak dobrze. Szkoda straconego gola. Nasz bramkarz w dwóch sytuacjach nas uratował. Ważne, że utrzymaliśmy przewagę nad strefą spadkową - przyznał opiekun Śląska Wrocław.