Brak słów, co stało się w Holandii podczas polskiego hymnu

Reprezentantki Polski na długo zapamiętają spotkanie towarzyskie z Holandią w Rotterdamie. Nie tylko z powodu wyniku, ponieważ Biało-Czerwone przegrały aż 1:4, ale również przez hymn, który nie został odegrany do końca przez organizatorów.

Mateusz Byczkowski
Polskie zawodniczki podczas hymnu Twitter / Polskie zawodniczki podczas hymnu
W ostatnich dniach reprezentantki Polski rozegrały dwa spotkania towarzyskie. Pierwsze było udane, ponieważ podopieczne Niny Patalon wygrały z Kostaryką 2:1. Później przyszła pora na wyjazdowe starcie przeciwko Holandii, które poszło już znacznie gorzej.

Mecz w Rotterdamie poprzedziła ogromna wpadka. Organizatorzy puścili "Mazurka Dąbrowskiego" i do pewnego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Nagle dźwięk po prostu się urwał. Na szczęście obecni na trybunach kibice Biało-Czerwonych wraz z zawodniczkami dokończyli a capella.

Zespół Niny Patalon rozpoczął kapitalnie, bowiem od bramki Ewy Pajor w 32. minucie. Jeszcze przed przerwą trafienie samobójcze zanotowała jednak Małgorzata Grec.

Druga odsłona była już dominacją "Oranje". Gospodynie wygrały ostatecznie aż 4:1. Kingę Szemik pokonywały Lineth Beerensteyn (Juventus), Lieke Martnes (Paris Saint-Germain) oraz Jill Roord (Wolfsburg).

Pełnomocnik Lewandowskiego atakuje Kucharskiego. "Obrzydliwe i prymitywne"