Kuriozum! Tak padł gol na wagę zwycięstwa w hicie Ligue 1 (WIDEO)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Moment kuriozalnej bramki w hicie Ligue 1
Twitter / / Moment kuriozalnej bramki w hicie Ligue 1

Olympique Marsylia wygrał w hitowym starciu z Olympique Lyon 2:1. Decydująca bramka dla zespołu Igora Tudora padła w doliczonym czasie gry. Co ciekawe był to gol samobójczy, a cała akcja wyglądała po prostu komicznie.

W tym artykule dowiesz się o:

Walka o TOP 3 tabeli Ligue 1 trwa w najlepsze. Jednym z kandydatów do zajęcia miejsca na podium jest Olympique Marsylia, który w niedzielę (23 kwietnia) dopisał sobie kolejne trzy punkty. Wyjazdowe zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

Drużyna Igora Tudora tuż przed przerwą wyszła na prowadzenie za sprawą trafienia Cengiza Undera. W drugiej połowie gola dla Olympique Lyon strzelił Alexandre Lacazette. Decydujące w hicie 32. kolejki były ostatnie minuty.

Już w doliczonym czasie gry Malo Gusto trafił do własnej siatki. 19-latek nie miał zbyt dużo do powiedzenia, ponieważ nabił go... kolega z zespołu. Chwilę wcześniej piłka odbiła się od innego z zawodników gospodarzy po dośrodkowaniu Issy Kabore.

Olympique Marsylia dzięki kuriozalnej bramce wyprzedził w tabeli RC Lens i zajmuje obecnie drugie miejsce. Liderem jest Paris Saint-Germain, które ma osiem punktów przewagi nad ekipą Tudora.

Paryżanie zmierzają po kolejne mistrzostwo Francji. Do zakończenia sezonu 2022/2023 pozostało już tylko sześć kolejek.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty