Ujawniono, dlaczego Messi nie trafi do Barcelony

Lionel Messi jest bardzo blisko tego, by dołączyć do Interu Miami. Znany dziennikarz z Katalonii Gerard Romero powiedział, dlaczego Argentyńczyk nie trafi do FC Barcelony.

Dawid Franek
Dawid Franek
Lionel Messi Getty Images / Na zdjęciu: Lionel Messi
W środę uznany argentyński dziennikarz Hernan Castillo poinformował, że Lionel Messi jest zdecydowany, by dołączyć do Interu Miami. Te informacje potwierdził Gerard Romero, czyli osoba bardzo dobrze zorientowana w katalońskich realiach.

"Dostaje informacje od źródła z Miami, że Leo Messi jest bardzo, bardzo blisko przejścia do MLS" - to słowa Gerarda Romero (tłumaczenie: Barca Info).

Dziennikarz zdradził też, dlaczego Messi nie myśli już o dołączeniu do FC Barcelony. "Środowisko Messiego nie ufa Barcelonie. Uważają, że gwarancja nie zostanie natychmiast spełniona" - czytamy.

Słowo gwarancja oznacza tutaj to, co Barcelona obiecała Messiemu przed oficjalnym rozpoczęciem rozmów. Klub zamierzał bowiem jak najszybciej zamknąć operację sprzedaży piłkarzy, co miało pomóc w sfinansowaniu kontraktu Argentyńczyka.

Messi jednak stwierdził, że nie zamierza czekać. Postanowił pójść inną drogą i najprawdopodobniej zasili klub, którego współwłaścicielem jest David Beckham.

Czytaj także:
Polak na plakatach w Niemczech. Jest gwiazdą dyscypliny

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przepiękny gol Polaka na Islandii. Bramkarz był bez szans


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×