Tylko spójrz na to zdjęcie! Stadion oszalał po golu Mołdawii

Kto by się tego spodziewał? Mołdawia po fantastycznej drugiej połowie odwróciła losy meczu z Polską w ramach eliminacji do Euro 2024 i zwyciężyła u siebie 3:2. Po golu Władysława Babohlo stadion "odleciał".

MB
Jan Bednarek podczas meczu z Mołdawią PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Jan Bednarek podczas meczu z Mołdawią
To nie tak miało wyglądać! Spotkanie Mołdawia - Polska w ramach eliminacji do Euro 2024 zakończyło się totalną kompromitacją naszej kadry, która po pierwszej połowie za szybko przypisała sobie w myślach komplet punktów.

Drużyna Biało-Czerwonych do przerwy wygrywała 2:0 po trafieniach Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego, ale... Mołdawia ruszyła się w szaloną pogoń za wynikiem i nadrobiła straty z nawiązką.

Gospodarz wtorkowego pojedynku wyrównał wynik spotkania po dublecie Iona Nicolaescu, a w 85. minucie wysunął się na prowadzenie za sprawą Władysława Babohlo. I w tym momencie Stadion Zimbru w Kiszyniowie oszalał!

Na meczu obecny był dziennikarz WP SportoweFakty - Mateusz Skwierawski. Zdjęcie autorstwa naszego redaktora można zobaczyć poniżej:
WP SportoweFakty / Mateusz Skwierawski WP SportoweFakty / Mateusz Skwierawski
Czytaj także: W meczu z Mołdawią "Lewemu" może być ciężko. Z jednego powodu Miliony do wzięcia. Polska walczy o awans na Euro 2024, czeka potężna premia! ZOBACZ WIDEO: Co on zrobił?! Bramkarz kompletnie się tego nie spodziewał
Jesteś zaskoczony/zaskoczona porażką Polaków?