Liverpool dokonał niemożliwego! Grali w dziesiątkę, złamali rywala

Stracony gol, później czerwona kartka. Wyjazdowe spotkanie z Newcastle United nie układało się Liverpoolowi. Gracze The Reds w końcówce przechylili szalę wygranej na swoją korzyść i wygrali 2:1.

Michał Piegza
piłkarze Liverpoolu PAP/EPA / DANIEL HAMBURY / Na zdjęciu: piłkarze Liverpoolu
W sezonie Premier League piłkarze Liverpoolu mają ambitne cele. W potyczce z Newcastle gracze Juergena Kloppa potwierdzili siłę.

Mecz dobrze rozpoczęli, mający trzy punkty po dwóch grach, piłkarze Newcastle, którzy w 25. minucie wyszli na prowadzenie.

Chwilę później piłkarze The Reds mieli kolejny problem. Czerwoną kartkę otrzymał Virgil van Dijk.

Wynik długo nie ulegał zmianie, wydawało się, że goście będą musieli pogodzić się z pierwszą w sezonie porażką.

W końcówce Liverpool, grający w dziesiątkę, przechylił szalę wygranej na swoją korzyść. Bohaterem gości został Darwin Nunez, który w 81. minucie wykorzystał podanie Diogo Joty i zdobył gola. Z kolei w 3. minucie doliczonego czasu dogrywał Mohamed Salah, a Nunez z bliska wbił piłkę do siatki.

Newcastle United - Liverpool FC 1:2 (1:0)
1:0 - Gordon 25'
1:1 - Nunez 81'
1:2 - Nunez 90+3'