Kolejny popis Cristiano Ronaldo. Ponownie był bohaterem Al-Nassr [WIDEO]

Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole i dorzucił asystę w wygranym przez Al-Nassr wtorkowym meczu z Al-Shabab (4:0). Portugalczyk mógł zakończyć to spotkanie z jeszcze lepszym wynikiem, ale w drugiej połowie oddał koledze rzut karny.

Tomasz Galiński
Cristiano Ronaldo wykorzystuje rzut karny Twitter / Screen / Al-Nassr / Twitter / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo wykorzystuje rzut karny
Zespół Al-Nassr nie zaczął najlepiej sezonu 2023/24, bo po trzech kolejkach miał w dorobku zaledwie 3 punkty, a przecież mowa o jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa kraju.

We wtorkowy wieczór udało się trochę poprawić nastroje i wygrać po raz drugi z rzędu. Al-Nassr pokonało na własnym boisku Al-Shabab 4:0, a głównym aktorem widowiska był Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk zdobył dwie bramki (obie z rzutów karnych), a do tego zanotował asystę pod koniec pierwszej połowy przy trafieniu Sadio Mane.

Tych goli mogło być więcej. W pierwszej połowie po strzale głową piłka wpadła w samo okienko bramki, lecz sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie. Z kolei po przerwie Al-Nassr miało trzeci rzut karny, natomiast Ronaldo oddał piłkę koledze z drużyny, a ten nie potrafił pokonać bramkarza.

Miał też udział przy czwartym golu. Co prawda po jego uderzeniu głowa piłka trafiła w słupek, ale w porę zareagował Sultan Al Ghannam i popisał się skuteczną dobitką.

Gol na 1:0 Gol na 3:0 Gol na 4:0

Właściciel Rakowa wskazał wymarzonych rywali w Lidze Mistrzów. Oby się sprawdziło!

Czy Al-Nassr zostanie mistrzem kraju w tym sezonie?