La Liga. Real Madryt - Las Palmas. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Rodrigo Jimenez / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt
PAP/EPA / Rodrigo Jimenez / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt

W środę Real Madryt rywalizował będzie z Las Palmas w siódmej kolejce La Ligi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00. Gdzie można je obejrzeć w TV i internecie? Podpowiadamy.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

La Liga. Real Madryt - Las Palmas. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Po sześciu kolejkach ligowych rozgrywek Real Madryt zajmuje trzecie miejsce w tabeli. "Królewscy" wygrali pięć pierwszych spotkań, ale w ostatniej kolejce polegli w derbach Madrytu (z Atletico (1:3).

Teraz Real będzie mógł szybko zrehabilitować się za tę porażkę, bo przed własną publicznością podejmie UD Las Palmas. To 17. klub w ligowej tabeli, który w sześciu spotkaniach uzbierał pięć "oczek".

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 19:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport 2.

Real Madryt - Las Palmas w internecie. Stream online

Mecz Real Madryt - Las Palmas zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Real Madryt - Las Palmas: 27.09.2023 (środa), godz. 19:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty