Nietypowa cieszynka. Tak piłkarze Realu świętowali gola

Starcie SSC Napoli z Realem Madryt było hitem wtorkowych meczów 2. kolejki Ligi Mistrzów. Kolejnego gola dla Królewskich strzelił Jude Bellingham. Goście w nietypowy sposób świętowali trafienie.

Łukasz Witczyk
radość piłkarz Getty Images / Jose Breton/Pics Action/NurPhoto / Na zdjęciu: radość piłkarz
Zarówno SSC Napoli, jak i Real Madryt uznawane są za faworytów do awansu grupy C Ligi Mistrzów. W 2. kolejce obie drużyny zmierzyły się w Neapolu. Był to mecz pełen emocji i zwrotów akcji. W pierwszej połowie to gospodarze objęli prowadzenie, ale potem dzięki świetnej grze Viniciusa Juniora i Jude'a Bellinghama to Real był w lepszym nastroju.

Królewscy na przerwę schodzili przy prowadzeniu 2:1. Drugiego gola dla Realu strzelił Bellingham, który od początku rozgrywek jest w wysokiej formie. Anglik świetnie rozumie się z Viniciusem.

Świadczą o tym nie tylko kolejne gole i asysty, ale też zachowanie po tym, jak Bellingham trafił do siatki rywala. Wtedy gracze Realu świętowali w nietypowy sposób. Bellingham wraz z kolegami ustawili się do zdjęcia, a to "robił" Vinicius. A w zasadzie udawał, że to robi. Wszystko można zobaczyć na powyższym zdjęciu.

Po zmianie stron SSC Napoli rzuciło się do odrabiania strat. Już w 54. minucie wyrównał Piotr Zieliński, który wykorzystał rzut karny. Ostatecznie spotkanie wygrał Real 3:2.

W grupie C rywalizują jeszcze SC Braga i 1.FC Union Berlin. Wtorkowy mecz tych drużyn w stolicy Niemiec zakończył się triumfem Portugalczyków 3:2.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.