Nie potrzebował wiele słów. Tak Boniek zareagował na triumf Legii

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Legia Warszawa wygrała w czwartkowym meczu Ligi Konferencji Europy ze Zrinjskim 2:0. Na triumf "Wojskowych" zareagował Zbigniew Boniek.

Zbigniew Boniek regularnie uaktywnia się na platformie X. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a obecnie wiceprezydent UEFA dzieli się w tym miejscu opiniami m.in. na temat poszczególnych spotkań.

Po czwartkowym meczu Legia Warszawa - HSK Zrinjski Mostar działacz postanowił opublikować bardzo krótki, ale wymowny wpis.

"@LegiaWarszawa dobrze, mądrze i skutecznie. Brawo" - napisał Zbigniew Boniek.

Pojedynek Legia Warszawa - HSK Zrinjski Mostar przebiegł po myśli gospodarzy. "Wojskowi" już w 14. minucie mogli cieszyć się z prowadzenia - wówczas trafił Rafał Augustyniak.

30. minuta przyniosła natomiast bramkę autorstwa Josue. Ten zawodnik na listę strzelców wpisał się po tym, jak sędzia podyktował rzut karny.

Później kolejnych bramek nie oglądaliśmy - Legia finalnie wygrała więc 2:0.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty