"Świetny". Tak zareagowano w klubie na występ reprezentanta Polski

Dość niespodziewanie to Jakub Piotrowski zdobył w piątek jedynego gola dla reprezentacji Polski w ostatnim meczu eliminacji Euro 2024. Występ pomocnika w barwach narodowych nie uszedł uwadze przedstawicieli jego klubu.

Krzysztof Kaczmarczyk
Jakub Piotrowski PAP / Leszek Szymański / Jakub Piotrowski
Ostatnie dni są niezwykle udane dla Jakuba Piotrowskiego, jeżeli chodzi o formę strzelecką. I piątkowy występ w reprezentacji Polski tylko to potwierdził.

To 26-letni pomocnik zdobył jedyną bramkę dla Biało-Czerwonych w meczu na PGE Narodowym przeciwko Czechom (1:1).

Było to jego debiutanckie trafienie w barwach narodowych. W 38. minucie Piotrowski wykorzystał swoją szansę, zachował zimną krew i wprawił ponad 50 tys. fanów siedzących na trybunach w euforię.

Bramkę zobaczysz tutaj -->> Wykazał się sprytem w polu karnym. Zobacz gola dla Polski [WIDEO]

Dobry występ Piotrowskiego oraz gol nie umknęły uwadze przedstawicieli klubu Polaka. W mediach społecznościowych bułgarskiego klubu Ludogorec Razgrad pojawił się specjalny post.

"Świetny Jakub Piotrowski rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce i strzelił pierwszą bramkę dla reprezentacji Polski w decydującym meczu z Czechami. Gol jednak nie pomógł Polce w zapewnieniu sobie szansy na zakwalifikowanie się do Euro 2024 ponieważ Czesi wyrównali na 1:1. Piotrowski zagrał 90 minut i zaprezentował się bardzo dobrze" - można przeczytać (post na końcu materiału).

Piotrowski w ostatnim czasie znajduje się w wybornej formie. Zaliczył kapitalne trafienie w meczu Ligi Konferencji Europy przeciwko Fenerbahce (-->> TUTAJ), a potem poprawił w spotkaniu ligowym w starciu z Etyr Wielkie Tyrnowo (-->> TUTAJ).

Łącznie w sezonie 2023/2024 Polak wystąpił w 25 spotkaniach swojego klubu. Zdobył dziewięć goli i miał dwie asysty.

Były kapitan szczerze o reprezentacji. "Nie mamy takich zawodników by grać jak kiedyś"

Czy Jakub Piotrowski powinien na stałe zagościć w wyjściowym składzie reprezentacji Polski?