"Wykorzystali bezlitośnie przewagę". Kulesza skomentował mecz z Niemcami

Cezary Kulesza dostrzegł pozytywy w grze reprezentacji Polski U-21, która przegrała z Niemcami 1:3. Zdaniem prezesa PZPN, podopieczni Adama Majewskiego pokazali się z dobrej strony zwłaszcza w pierwszej połowie.

Rafał Szymański
Cezary Kulesza WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Cezary Kulesza
Polska "młodzieżówka" wzmocniona kilkoma zawodnikami z doświadczeniem w seniorskiej kadrze we wtorek rozegrała istotny mecz wyjazdowy. W pierwszej połowie prowadzenie Biało-Czerwonym dał Ariel Mosór.

Druga odsłona należała do reprezentacji Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi w ostatecznym rozrachunku wygrali 3:1 na własnym stadionie, dzięki czemu awansowali na pierwszą pozycję w grupie D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

Na profilu Cezarego Kuleszy w serwisie społecznościowym X pojawił się pomeczowy komentarz. Zdaniem działacza, to była wyrównana rywalizacja.

"Bardzo dobra 1. połowa naszej młodzieżówki w meczu z Niemcami. Graliśmy rozsądnie, była jakość, stwarzaliśmy kolejne okazje do podwyższenia wyniku. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą. Po przerwie rywale wykorzystali bezlitośnie swoją przewagę" - napisano.

Adam Majewski zaliczył pierwsza potknięcie podczas swojej kadencji w nowej roli. Przed reprezentacją Polski U-21 jeszcze pięć meczów w ramach eliminacji. Na 21 marca 2024 roku zaplanowano spotkanie wyjazdowe z Izraelem.