Kibice FC Porto "zalali" Barcelonę. Efektowne sceny przed meczem LM (WIDEO)

Wtorkowy wieczór przynosi bardzo ciekawe starcia w Lidze Mistrzów. M.in. w Barcelonie FC Porto zagra z ekipą z Katalonii i na to spotkanie wybrało się wielu portugalskich kibiców.

Kuba Duda
Kuba Duda
kibice FC Porto w Barcelonie Twitter / Na zdjęciu: kibice FC Porto w Barcelonie
Rywalizacja FC Barcelony z FC Porto już po losowaniu zapowiadała się na najbardziej wyrównaną w tej grupie. Obie te drużyny dysponują mocnymi kadrami, co zresztą potwierdził pierwszy mecz pomiędzy nimi.

Druga batalia zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim w stolicy Katalonii i temu starciu towarzyszą spore emocje. Stawka jest wysoka i atmosfera na obiekcie może być naprawdę gorąca, o co zapewne będą chcieli zadbać kibice gości.

Według doniesień medialnych z Porto do Katalonii wybrało się około 2,5 tysiąca fanów i ich dużą liczbę widać na filmach z barcelońskich ulic. Jedno z takich nagrań udostępnił w mediach społecznościowych David Bernabeu z dziennika "Sport".

Na tym filmie widać wielu sympatyków portugalskiej drużyny, a także środki pirotechniczne, które są może w Hiszpanii nie są zbyt popularne, ale już w Portugalii są praktycznie na porządku dziennym. Nie można więc wykluczyć, że pojawią się również podczas samego spotkania, już na stadionie.

Należało się spodziewać, że fani FC Porto w pewnym stopniu "zaleją" Barcelonę. Oni słyną ze swojego fanatyzmu, a w dodatku mieli do pokonania stosunkowo niewielką odległość względem innych meczów wyjazdowych w Lidze Mistrzów. Dlatego też duża liczba kibiców nie powinna dziwić.

Czytaj też:
W USA wybrali najlepszego piłkarza
Zmienią piłkę nożną, jaką znamy?

ZOBACZ WIDEO: Co Polacy myślą o reprezentacji Polski i Michale Probierzu? "Oglądałem. Źle zrobiłem"


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×