Ważna postać odeszła z Górnika Zabrze. Klub oficjalnie potwierdził

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: piłkarze Górnika Zabrze
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: piłkarze Górnika Zabrze
zdjęcie autora artykułu

Górnik Zabrze musi rozglądać się za nowym dyrektorem sportowym. Rezygnację z tego stanowiska złożył bowiem Łukasz Milik.

W tym artykule dowiesz się o:

Prowadzona przez Jana Urbana drużyna gra w "kratkę" w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy. Dość niespodziewanie Górnik Zabrze w minioną niedzielę przegrał 1:2 w spotkaniu wyjazdowym z Puszczą Niepołomice.

W ostatnim czasie za transfery w klubie z Roosevelta odpowiadał Łukasz Milik. Od połowy lutego trwającego roku brat reprezentanta Polski był zatrudniony w Górniku, gdzie pełnił funkcję dyrektora sportowego.

W klubowych gabinetach dojdzie do dużych zmian. Górnik opublikował oficjalne oświadczenie dotyczące Milika.

"Potwierdzamy, że Łukasz Milik zrezygnował z funkcji dyrektora sportowego Górnika Zabrze. Zgodnie z umową okres wypowiedzenia obowiązuje do 29.02.2024 r. Jutro odniesiemy się do sprawy szerzej na konferencji prasowej z udziałem Prezesa Adama Matyska" - zakomunikowano za pośrednictwem serwisu X.

Na ten moment zabrzanie nie wybrali nowego dyrektora sportowego. Na czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami przed meczem domowym z Pogonią Szczecin pojawi się trener Urban i jeden z zawodników.

ZOBACZ WIDEO: Co Polacy myślą o reprezentacji Polski i Michale Probierzu? "Oglądałem. Źle zrobiłem"

Czytaj więcej: To mówi więcej niż tysiąc słów. Pod tym względem "Lewy" jest najlepszy UEFA reaguje na kontrowersje. Polski sędzia odsunięty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy uważasz, że Łukasz Milik sprawdził się jako dyrektor sportowy Górnika?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)