Korona Kielce - Lech Poznań. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę? Czy będzie w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
zdjęcie autora artykułu

W ramach 17. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do pojedynku ekip będących w zupełnie innym położeniu. Mowa o starciu Korona Kielce - Lech Poznań. Zaplanowano je na sobotę, 2 grudnia, godzinę 20:00. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w TV i internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

17. kolejka PKO Ekstraklasy. Korona Kielce - Lech Poznań. Gdzie śledzić mecz w telewizji?[/b]

W tym sezonie Lech Poznań walczy o najwyższe lokaty, a obecnie plasuje się na trzecim miejscu. Z kolei Korona Kielce musi skupić się na utrzymaniu w PKO Ekstraklasie, bo ma punkt przewagi nad ekipami ze strefy spadkowej.

Początek meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy, który ma wyraźnego faworyta w sobotę, 2 grudnia o godzinie 20:00. Transmisja telewizyjna dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4K Ultra.

Stream online z meczu Korona - Lech. Jak oglądać PKO Ekstraklasę?

Spotkanie do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Początek meczu Korona Kielce - Lech Poznań: 20:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)