W meczu drużyn w kryzysie przełamanie Osasuny Pampeluna

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FERNANDO ALVARADO / Piłkarze Osasuny Pampeluna
PAP/EPA / FERNANDO ALVARADO / Piłkarze Osasuny Pampeluna

W La Lidze na początek 17. kolejki zagrały drużyny, które w ostatnim czasie nie potrafiły wygrać. W piątkowy wieczór przełamała się Osasuna pokonując 1:0 Rayo Vallecano.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnim czasie piłkarze Osasuny Pampeluna i Rayo Vallecano zacięły się. Obie drużyny nie potrafiła w La Lidze zwyciężyć od sześciu kolejek, ostatnie wygrane notując w 10. serii.

W tabeli zespoły mogły się czuć bezpiecznie, ale strefa dająca prawo gry w europejskich pucharach zaczynała im odjeżdzać.

W potyczce otwierającej 17. serię nie było zbyt wielu emocji. Padła tylko jedna bramka. Zdobyli ją w piątej minucie doliczonego czasu 2. połowy gospodarze. Bramkarza Rayo pokonał Raul.

W efekcie Osasuna do drużyny z Vallecano traci już tylko punkt.

Osasuna Pampeluna - Rayo Vallecano 1:0 (0:0) 1:0 - Raul 90+5'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Osasuna zakończy sezon w górnej części La Ligi?