Tak Peszko spędza święta. Można pozazdrościć

Sławomir Peszko jest w gronie Polaków, którzy święta Bożego Narodzenia będą spędzać poza krajem. Były piłkarz pochwalił się zdjęciami i wiadomo, gdzie przebywa z rodziną.

RC
Sławomir Peszko z żoną Anną Instagram / Na zdjęciu: Sławomir Peszko z żoną Anną
Już za chwilę miliony Polaków usiądzie przy wigilijnym stole, aby rozpocząć święta Bożego Narodzenia. W ostatnich latach popularność zyskuje świąteczna turystyka. Wiele osób decyduje się spędzić ten czas na przykład w ciepłych krajach.

Takie święta będzie mieć w tym roku Sławomir Peszko. Były piłkarz postawił na kraj, w którym słońce i wysokie temperatury są normą w tym czasie. Konkretnie padło na Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

"Peszkin" wyjechał z żoną i dziećmi. Były reprezentant Polski wrzucił do sieci pierwsze zdjęcia. Spacer po plaży, kolacja z bliskimi, szaleństwa na skuterze wodnym... Na nudę nikt nie może narzekać.

Sławomir Peszko ma za sobą rok pełen wrażeń. W czerwcu oficjalnie zakończył karierę piłkarską, jako zawodnik III-ligowej Wieczystej Kraków. Kilka miesięcy później został trenerem tego klubu i radzi sobie na tyle dobrze, że jego drużyna jest liderem po rundzie jesiennej.

Adamek tego nie ukrywa. Zdradził jak załatwia sprawę świątecznego karpia >>
Wigilia na ponad 30 osób! Tak będą spędzać święta polscy lekkoatleci >>

ZOBACZ WIDEO: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×