Są skonfliktowani. Kucharski pochwalił Lewandowskiego

Konflikt Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim trwa od kilku lat. Mimo to były menadżer piłkarza pochwalił go na portalu X za bramkę strzeloną w Superpucharze Hiszpanii (1:4). Padły ważne słowa.

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski Getty Images / Stuart Franklin / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Sprawa Cezarego Kucharskiego i Roberta Lewandowskiego ciągnie się od kilku lat. Były menadżer piłkarza miał grozić, że ujawni informacje o domniemanych oszustwach podatkowych Lewandowskich. W zamian za milczenie miał z kolei oczekiwać 20 mln euro (o ich konflikcie prawnym pisaliśmy TUTAJ).

Kucharski w niedzielę zabrał głos w sprawie Lewandowskiego, ale tym razem zaskoczył internautów. Skomentował bowiem bramkę, którą Polak strzelił w finale Superpucharu Hiszpanii.

"Trudna piłka, ale czysto technicznie uderzona. Ważna bramka 'Lewego'. Da mu więcej pewności siebie, której ewidentnie mu brakuje!" - skomentował (zobacz wpis poniżej).

Lewandowski strzelił gola na 1:2 w starciu z Realem Madryt. Popisał się przy tym bardzo efektownym uderzeniem (nagranie możesz zobaczyć TUTAJ).

To jednak na niewiele się zdało. Po hat-tricku Viniciusa Juniora już do przerwy było 3:1 dla Realu Madryt. W drugiej połowie bramkę na 4:1 strzelił jeszcze Rodrygo Goes.

Dla Lewandowskiego był to jednak trzeci z rzędu mecz ze strzeloną bramką, co może napawać optymizmem w kontekście jego formy.