Widowiskowa asysta piłkarza Interu. Można oglądać bez końca [WIDEO]

Inter Mediolan w półfinałowym starciu Superpucharu Włoch pokazał swoją siłę i rozbił w piątek Lazio Rzym. A to, co zrobił w pierwszej połowie Federico Dimarco zasługuje na gromkie brawa.

Małgorzata Boluk
Asysta Federico Dimarco Twitter / Polsat Sport / Asysta Federico Dimarco
Lazio Rzym na Al-Awwal Stadium w Rijadzie nie miało nic do powiedzenia. Broniący tytułu Inter Mediolan w świetnym stylu wywalczył awans do finału Superpucharu Włoch, pokonując Biancocelestich aż 3:0 (---> RELACJA).

Faworyt starcia dominował na murawie od samego początku spotkania i szybko stworzył sobie dogodną okazję do zdobycia bramki. Wynik meczu otworzył Marcus Thuram, ale nie byłoby to możliwe gdyby nie kapitalne podanie Federico Dimarco.

Włoski obrońca był ustawiony tyłem do bramki i zdecydował się na fantastyczne zagranie piętką, a cała akcja została przeprowadzona w świetnym tempie. Tę asystę można oglądać i oglądać!

W drugiej połowie zespół Nerazzurrich potwierdził swoją dominację i podwyższył prowadzenie po karnym egzekwowanym przez Hakana Calhanoglu oraz płaskim strzale w sytuacji sam na sam z bramkarzem autorstwa Davide Frattesiego.

W finale Inter Mediolan w wielkim finale Superpucharu Włoch zmierzy się z SSC Napoli. Cudowną asystę Federico Dimarco można zobaczyć poniżej:

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)