Kibice Realu Madryt byli w szoku. Gol w 38. sekundzie i fenomenalny wolej [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Screen / Canal+Sport / Na zdjęciu: Edgar Gonzalez strzelił fantastycznego gola w Madrycie

Niewiarygodne sceny miały miejsce na Santiago Bernabeu w niedzielne popołudnie. Real Madryt stracił gola w meczu z Almerią już w 38. sekundzie, a pod koniec pierwszej połowy było już 0:2 po bajecznym strzale Edgara Gonzaleza.

W tym artykule dowiesz się o:

Gwizdy żegnały piłkarzy Realu Madryt schodzących na przerwę. Bo oto "Królewscy" przegrywali 0:2 z najgorszą w tabeli Almerią. Rywal nie wygrał w sezonie 2023/24 ani jednego meczu! Tymczasem na Santiago Bernabeu Almeria wyglądała wręcz rewelacyjnie.

Pierwszy gol padł już w 38. sekundzie. Po koszmarnej stracie Nacho na własnej połowie goście ruszyli z kontratakiem i do siatki trafił Largie Ramazani. Ale to nie on był bohaterem pierwszej połowy. Tuż przed przerwą Nacho popisał się kolejną "asystą".

Tym razem Hiszpan tak wybił piłkę przed pole karne, że za moment do strzału z woleja złożył się Edgar Gonzalez. I zdobył prawdopodobnie najpiękniejszą bramkę w całej karierze. Nie zastanawiał się, huknął lewą nogą i futbolówka poleciała w samo okienko.

Real w ataku był niemrawy. Wyglądało to tak, jakby chciał wygrać mecz najmniejszym nakładem sił, tymczasem szybko stracony pierwszy gol całkowicie zmienił plan jednych i drugich. Almeria skupiła się na defensywie, grała bardzo agresywnie i nie dopuszczała ekipy Carlo Ancelottiego do klarownych sytuacji.