Koledzy ośmieszali drużynę Messiego. Reakcje Ronaldo mówią wszystko

Cristiano Ronaldo był w znakomitym humorze podczas meczu towarzyskiego Al-Nassr z Interem Miami w Rijadzie. Zobacz, jak cieszył się z goli swojego zespołu.

Piotr Bobakowski
Cristiano Ronaldo (w tle: Leo Messi) Instagram / instagram.com/433 / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (w tle: Leo Messi)
Piłkarze saudyjskiego Al-Nassr rozgromili Inter Miami (6:0) w spotkaniu towarzyskim, które w czwartek (1 lutego) rozegrano na Kingdom Arenie w Rijadzie.

Gospodarze już po 12 minutach prowadzili trzema golami (po trafieniach Otavio, Andersona Taliski oraz Aymerica Laporte). W drugiej połowie bramki dla Al-Nasr zdobyli: Talisca (dwie) i Mohammed Maran (więcej TUTAJ).

Fani na trybunach i widzowie przed telewizorami byli rozczarowani, ponieważ nie doczekali się występu największych gwiazd obu ekip - Cristiano Ronaldo (Al-Nassr) i Lionela Messiego (Inter).

Portugalczyk i Argentyńczyk nie mogli zagrać z powodu urazów, ale obie gwiazdy futbolu pojawiły się na Kingdom Arenie.

Kamery telewizyjne pokazały szaloną radość 38-letniego Ronaldo po golach swoich kolegów z drużyny. CR7 uśmiechał się też wymownie, kiedy na telebimie... zaprezentowano smutnego Messiego (patrz poniżej).