Skład Legii Warszawa na mecz z Molde FK

Po porażce 2:3 z Molde w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa w rewanżu będzie starała się odrobić straty. Poznaliśmy skład wicemistrzów Polski na spotkanie.

Michał Piegza
piłkarze Legii Warszawa WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
Z niedosytem piłkarze Legii Warszawa kończyli pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Po tragicznej 1. połowie drużyna Kosty Runjaicia przegrywała 0:2. Po przerwie Wojskowi złapali kontakt bramkowy i wciąż mają duże szanse na awans do 1/8 finału.

W weekend Legia jednak kolejny raz zawiodła, zaledwie remisując u siebie w PKO Ekstraklasie z beniaminkiem Puszczą Niepołomice 1:1, punkt ratując dopiero w końcówce.

W potyczce z norweską drużyną polski zespół jest faworytem, ale nie może popełniać takich błędów jak w pierwszym meczu. Ważna jest także postawa między słupkami Kacpra Tobiasza, który póki co zawodzi oczekiwania.

Poznaliśmy skład Legii na potyczkę z Molde. Kosta Runjaić nie zdecydował się na zmianę w bramce. Wciąż będzie ją strzegł wspomniany Tobiasz. W ataku od pierwszej minuty zagra Tomasz Pekhart.