Kibice Legii mieli dość. Wymowne zachowanie

Legia Warszawa w pierwszej połowie meczu z Molde FK nie popisała się i w ciągu dwudziestu minut gry straciła aż dwie bramki. Miarka się przebrała i spora grupa kibiców dała wyraz swojemu niezadowoleniu.

Małgorzata Boluk
Kosta Runjaić PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Kosta Runjaić
O ile przed pierwszym gwizdkiem arbitra kwestia awansu do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy była jeszcze sprawą otwartą, tak po pierwszej połowie szanse Wojskowych drastycznie zmalały. Legia Warszawa pokpiła sprawę i szybko straciła dwie bramki.

Ekipa Kosty Runjaicia totalnie zawiodła swoich licznie zgromadzonych na trybunach przy Łazienkowskiej kibiców i schodząc na przerwę nasłuchała się donośnych gwizdów. Zachowanie sympatyków warszawskiego klubu nie może jednak dziwić.

Po pierwszym meczu, który zakończył się wynikiem 3:2 dla Molde FK, każdy liczył na naprawdę ciekawe i emocjonujące widowisko. Tymczasem... po dwudziestu minutach gry marzenia o wyrównanej rywalizacji legły w gruzach.

Norweski zespół w drugiej połowie nie zwolnił tempa i zwyciężył ostatecznie 3:0 (---> RELACJA). Tym wynikiem Legia Warszawa "zapracowała" sobie na kolejną dużą porcję gwizdów.