Kabaret to mało powiedziane. Nie uwierzysz, co zrobił bramkarz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Major Soccer League / Na zdjęciu: strzał Acosty
Twitter / Major Soccer League / Na zdjęciu: strzał Acosty

To był prawdziwy rollercoaster. Gdy wszystko wskazywało na to, że Chicago Fire zremisuje z CF Montreal 3:3, nieprawdopodobnym trafieniem popisał się Kellyn Acosta.

W tym artykule dowiesz się o:

Goście w ciągu 12 minut wypracowali sobie dwubramkową przewagę za sprawą Matiasa Coccaro, który wykorzystał rzuty karne. Chicago Fire strzeliło gola kontaktowego w doliczonym czasie pierwszej połowy, zaś jego autorem był Maren Haile-Selassie.

Dominik Yankov w 70. minucie wpisał się na listę strzelców po stronie CF Montreal, po czym nieoczekiwanie gospodarze ruszyli do ofensywy. Drogę do siatki znaleźli Brian Gutierrez oraz znany z występów w Europie, Hugo Cuypers.

Wszystko wskazywało na to, że oba zespoły będą musiały zadowolić się podziałem punktów. W dziewiątej minucie doliczonego czasu na tablicy widniał wynik 3:3. Wtedy z ponad połowy boiska Kellyn Acosta rozpaczliwie próbował wstrzelić piłkę w pole karne.

Po zagraniu Acosty, piłka nabrała nieprawdopodobnej paraboli lotu i zaskoczyła bramkarza CF Montreal. Nie bez powodu Chicago nazywane jest "Wietrznym Miastem". Bramkarz Jonathan Sirois bardzo niefortunnie interweniował, a konsekwencji piłka wylądowała w siatce. Kuriozalny gol na 4:3 został zapisany na konto Acosty.

Chicago Fire - CF Montreal 4:3 (2:1) 0:1 - Matias Coccaro (k.) 8' 0:2 - Matias Coccaro (k.) 12' 1:2 - Maren Haile-Selassie 45+8' 1:3 - Dominic Yankov 70' 2:3 - Brian Gutierrez 84' 3:3 - Hugo Cuypers 90+5' 4:3 - Kellyn Acosta 90+9'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy bramkarz CF Montreal mógł uniknąć straty gola na 3:4?