Grał z Lewandowskim. Wytypował zwycięzcę Ligi Mistrzów. Zaskoczenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Buda Mendes / Arturo Vidal
Getty Images / Buda Mendes / Arturo Vidal
zdjęcie autora artykułu

Arturo Vidal to były kolega z drużyny Roberta Lewandowskiego. Chilijczyk podzielił się swoimi przewidywaniami na tegoroczną edycję Ligi Mistrzów. Wybory 36-latka mogą zaskakiwać.

Rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. We wtorek 16 kwietnia rozpoczną się spotkania rewanżowe meczów ćwierćfinałowych. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Eksperci przewidują różne rozstrzygnięcia. Nie brakuje zaskakujących typów. Za takie z pewnością należy uznać te od Arturo Vidala. Chilijski piłkarz podzielił się nimi w mediach społecznościowych.

Jeśli chodzi o zespoły, które awansują do półfinału, to Vidal wskazał na Bayern Monachium, Real Madryt, Atletico Madryt i FC Barcelonę. Gdyby przewidywania te sprawdziły się, w półfinałach doszłoby do pojedynku Bayernu z Realem i Atletico z Barceloną.

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Im dalej w las, tym Vidal miał większe problemy z typowaniem, co dobitnie pokazywał jego wyraz twarzy (nagranie możesz zobaczyć na końcu artykułu). 36-latek jako wygranych półfinałów wskazał Bayern Monachium i FC Barcelonę, czyli kluby, w których grał.

A jak Chilijczyk przewidział mecz finałowy? Po krótkiej chwili piłkarz wskazał na Bayern Monachium, co można uznać za zaskoczenie. Mało kto stawia bowiem na triumf ekipy z Niemiec.

Przypomnijmy, że Arturo Vidal w latach 2015-2018 był klubowym kolegą Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Choć Chilijczyk przez lata grał w topowych drużynach (także w FC Barcelonie), nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów.

Zobacz także: Jakie jest wykształcenie Roberta Lewandowskiego? Odpowiedź może cię zaskoczyć Kwaśniewski radzi Nitrasowi. "On powinien pełnić funkcję wiceministra"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty